Informace k semináři v Lednici

Informace k účasti:

Seminář se koná vAule Zahradnické fakulty Mendelovy univerzity v Lednici, v budově A na Valtické ulici č. 337.  Budova je kousek od železniční stanice Lednice.

Jak se do Lednice dostanete:

Z dálnice D2 ve směru na Bratislavu, sjezd na 41. kilometru směr Podivín, dále po silnici II/422.
Vlakem do Podivína (trať 250), Valtic (trať 246) nebo do Břeclavi.
Dále z Břeclavi autobusovou linkou IDS JMK č. 570, nebo od vlakové stanice Podivín či Valtice linkou 555.

Ubytování účastníků ve dnech 18. a 19. září 2013 je zajištěno v penzionu Onyx v Lednici. Adresa: Nejdecká 176, Lednice(ukázat na mapě)

Cena ubytování je 600 Kč/ noc/ osoba v dvoulůžkovém pokoji, se snídaní. Rezervujte si prosím ubytování v on-line přihlášce.

Stravování: Oběd 19.9. 2013 v menze Zahradnické fakulty v ceně do 100 Kč. Večeři ve sklípku penzionu Onyx hradí organizátor. Rezervujte si prosím stravování v on-line přihlášce.

Exkurze se uskuteční dne20.9. 2013 od 8,30 do 13h. Sraz účastníků bude před penzionem Onyx v 8,15h. Doprava na exkurzi bude autobusem, který hradí organizátoři.  Exkurze povede do oblasti Šardic ke konkrétním příkladům zapojení mokřadů do zemědělské krajiny. Exkurzi povede ing. Marada. Bližší informace o navštívených lokalitách a uskutečněných projektech, které budou předmětem exkurze,  budou podány v odpoledním bloku semináře dne 19.9. 

Úhrada cestovních nákladů:

Organizátor poskytne  podporu mimopražským účastníkům, studentům, pedagogům,   vědeckým pracovníkům a/nebo odborným pracovníkům a lektorům v ochraně přírody. Pro  podporu účastníků z prostředků Operačního programu vzdělání pro konkurenceschopnost (OPVK MŠMT) je podmínkou mimopražské sídlo jejich pracoviště nebo školy.

Organizátor uhradí cestovní náklady v ceně jízdenky 2. třídou, ubytování a stravu. (Cenu jízdenky je potřeba doložit během semináře.) Uveďte svůj požadavek na úhradu nákladů v přihlášce.

 

Kontakt pro dotazy, upřesnění:

Za organizátory RNDr. Eva Jelínková

                        ČNK MAB, BC AV ČR, v.v.i.

                        tel.: 602 88 00 57

                        e-mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

 

 

Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)

Hledání na stránkách